Вінниччина увійшла до пілотного проєкту МОЗ, в рамках якого для українців, які постраждали внаслідок агресії рф, будуть безоплатні імпланти для остеосинтезу

Дата: 03.01.2023 08:58

Це категорія імплантів, які дозволяють проліковувати складні ураження кісток, а відтак повертати людей до повноцінного життя.

Імпланти як гуманітарну допомогу, за підтримки глобальної біофармацевтичної компанії «AstraZeneca», постачатиме міжнародна волонтерська організація Yellowblue Force Foundation.

«Для початку пілотного проєкту обрано три лікарні: в Ужгороді, Вінниці та Черкасах»,  - зазначають у Департаменті охорони здоров'я та реабілітації ОВА.