Звіт депутата Мурованокуриловецької селищної ради 8 скликання Володимира Рубанського про свою роботу за 2022 рік

Дата: 02.01.2023 09:11

Звіт голови фракції, депутата Мурованокуриловецької селищної  ради від Політичної Партії «Слуга Народу»  Рубанського Володимира Івановича

Обраний депутатом Мурованокуриловецької селищної  ради VIІІ скликання від Політичної партії «Слуга Народу». Працюю заступником начальника Могилів-Подільської районної військової адміністрації.

Громадська приймальна розташована смт. Муровані Куриловці, вул. Соборна, 45 (приміщення селищної ради)

Депутати, члени фракції:

- Жук Володимир Володимирович

- Каменщук Марія Романівна

Голова фракції у Мурованокуриловецькій селищній раді та член комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Прийняв участь в 13 сесіях Мурованокуриловецької селищної ради з 15 та 13-ти засіданнях постійної комісії.

Постійно здійснюю зустрічі з виборцями та організовую виїзні прийоми громадян. На особистих прийомах було розглянуто понад 80 звернень та усім було надано допомогу різного характеру.

Враховуючи нинішню ситуацію в країні, окрім депутатської роботи, активно займаємося волонтерством, допомогою ЗСУ та переселенцям: разом з #Ірина Борзова Народний депутат України неодноразово проводили зустрічі з сім’ями ВПО, з сім’ями військовослужбовців ЗСУ, надавали харчові набори та одяг, засоби гігієни, необхідні речі для покращення умов прожиття на території 7 громад Могилів-Подільського району.

Спільно з аграріями Мурованокуриловеччини приймаю активну участь з підтримці Збройних Сил України.

Активно співпрацюю з волонтерами Могилів-Подільського району при формуванні потреб заявок нашим захисникам.

Неодноразово приймав участь в змаганнях з футболу, під час проведення яких збирались кошти для потреб ЗСУ.

За весь звітний період відчував  підтримку та співпрацював з головою ВОВА Сергієм Борзовим, Народним депутатом України Іриною Борзовою,  начальником Могилів-Подільської РВА та Мурованокуриловецьким селищним головою Галиною Цибульською.

Працюємо для блага наших виборців!

Працюємо на Перемогу!

Слава Україні!