Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими відкриває новий телефонний номер консультаційної лінії

Дата: 02.01.2023 08:51

Відтепер у громадян з’явиться більше можливостей отримати консультацію з приводу полонених або зниклих без вісти рідних за особливих обставин.

Новий номер для дзвінків з України 0 800 300 529 (безкоштовно)

Для дзвінків з-за кордону 044 390 43 90 (за тарифами оператора)

На відміну від звичайних GSM-ліній, новостворені номери зможуть приймати дзвінки навіть у разі блекауту. Адже раніше в умовах тривалої відсутності електропостачання, звичайні GSM-лінії працювали нестабільно, а відтак громадянам почасти було складно додзвонитися до Коордштабу. Відтепер дзвінки на лінію надходитимуть через мережу Інтернет за допомогою двох каналів, зокрема резервного через Starlink.

Звертаємо увагу, що поруч з новими номерами також діятиме і попередній номер консультаційної лінії штабу 095 412 74 24.

Нові номери консультаційної лінії розпочинають роботу з 29-го грудня 2022 року.