Вітання селищного голови Галини Цибульської з Новим 2023 роком та Різдвом Христовим

Дата: 30.12.2022 09:52

Дорога громадо!

Щиро вітаю всіх з Новим 2023 роком та Різдвом Христовим!

Важкий та трагічний для українців і світу 2022 рік, який приніс війну на нашу землю, руйнування і пожежі у наші домівки, болючі втрати у наші родини, завершується.

Але незважаючи ні на що, ми вистояли!

Не втратили віри та мужності!

Ми об’єдналися, стали незламними та нездоланними.

Цей рік – великого подвигу та безмірної жертовності – спонукав нас переосмислити те, як живемо, чого хочемо і що для нас найцінніше в житті.

Для кожного з нас найголовнішими цінностями стали мирне небо над головою, незалежність та свобода нашого незламного народу, яку ми виборюємо щодня, наша держава, наші родини.

Бажаю кожному міцного здоров’я, внутрішнього спокою та родинного тепла, душевних сил та наснаги,  мирного неба над усією Україною!

Нехай у новому році у ваших домівках завжди панує тепло та затишок, а ваша повсякденна праця буде надійною запорукою розбудови нашої територіальної громади!

Нехай серце завжди пишається нашою великою нацією, а душа щиро дякує українським героям за можливість прокидатися вранці з надією на світле майбутнє.

Нехай прийде у новому році переможний мир, запанують любов, злагода і достаток в нашій незалежній Україні!

Ми - сильні! Ми - Україна! Ми - переможемо!

З повагою,

селищний голова                                                              Галина ЦИБУЛЬСЬКА