Світ Сковороди: до ювілею українського філософа вийде в обіг пам'ятна банкнота 500 гривень

Дата: 28.12.2022 14:47

Відзавтра до 300-річчя Григорія Сковороди Національний банк України вводить в обіг нову пам’ятну банкноту номіналом 500 гривень.

«Святкування 300-річчя великого українського мислителя Григорія Сковороди – це подія року у сфері культури. Вона була внесена до календаря пам'ятних дат ЮНЕСКО. Філософа знають як композитора, співака, перекладача, вчителя та художника не тільки в нашій країні. Нині для українців Григорій Сковорода – провісник свободи, яку ми так виборюємо сьогодні для всього цивілізованого світу», – сказав Олександр Ткаченко, Міністр культури та інформаційної політики України.

Міністерство культури та інформаційної політики України