Звіт депутатки Мурованокуриловецької селищної ради 8 скликання Каменщук Марії Романівни про свою роботу за 2022 рік

Дата: 27.12.2022 13:45

Звіт депутатки Мурованокуриловецької селищної ради 8 скликання
Каменщук Марії Романівни, обраної на місцевих виборах 2020 року від Вінницької Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» за 2022 рік

Як депутат Мурованокуриловецької селищної ради і член фракції партії «СЛУГА НАРОДУ» 23 грудня 2022 р. відзвітувала перед виборцями про результати своєї роботи у 2022 р.

Працюю у постійній комісії з питань бюджету. Діяльність в раді спрямована на розвиток освітнього та медичної галузі, виконання місцевого бюджету, програм соціально-економічного розвитку області.

За 2022 рік:
- опрацювала 26 звернень, з них 2 колективних;
- прийняла участь в 15 сесіях Мурованокуриловецької селищної ради, що складає 100 %;

- підтримала чотириста рішень ради спрямованих на покращення соціально-економічного розвитку громади та підтримки Захисників України через голосування за Програми;

- взяла участь в 13-ти засідання постійної комісії з питань бюджету;

- взяла участь у 15-ти засіданнях фракції;

- провела прийом більше 245 людей та сприяла у наданні матеріальної допомоги на лікування та покращення матеріального становища двадцяти п’яти жителям громади.
Здійснено робочі візити до населених пунктів Мурованокуриловецької селищної громади з метою проведення робочих зустрічей з внутрішньо переміщеними сім’ями, вивчення потреб, передачі гуманітарної допомоги від Вінницького обласного гуманітарного штабу Вінницької обласної військової адміністрації.

Надала консультативну допомогу 245 Захисникам України.

Спільно з Народним депутатом України Ірина Борзова Народний депутат України за ініціативвою начальника Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов - голова Вінницької ОДА прийняла участь у виїзних зустрічах з сім’ями Захисників та Захисниць України в населених пунктах Мурованокуриловецької громади в рамках обласної соціальної програми.

Дякую кожному, хто йде разом зі мною!
Працюю для людей заради миру та Перемоги українців!
Слава Україні! Героям Слава! Слава
#ЗСУ!