Проведено засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті селищної ради

Дата: 27.12.2022 13:39

27 грудня 2022 року  відбулось засідання адміністративної комісії  при виконавчому комітеті селищної ради, на якому розглянуто матеріали адміністративної справи щодо порушення правил благоустрою населених пунктів, передбачене статею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення. За вчинення адміністративного правопорушення на порушника притягнуто до адміністративної відповідальності та накладено стягнення у вигляді штрафу в розмірі двадцяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Леся Солоненко,

секретар адміністративної комісії

при виконавчому комітеті селищної ради