Національний проєкт «Фільтр» підготував безкоштовний курс з медіаграмотності

Дата: 22.12.2022 11:57

Давно хотіли прокачати свою медіаграмотність та стати стійкими до дезінформації?
Національний проєкт з медіаграмотності «Фільтр» та платформа онлайн-освіти Prometheus підготували для вас безкоштовний відеокурс «Медіаграмотність: як не піддаватися маніпуляціям?»
Щоб прокачати вашу медіаграмотність на повну, ми залучили провідних експертів з теми, які мають різний досвід та підходи. Курс стане в пригоді всім, хто хоче навчитися фільтрувати інформацію, ухвалювати правильні рішення та бути ефективним бійцем на інформаційному фронті.
На курсі ви:
🔸дізнаєтеся, чому і як медіаграмотність допомагає в ухваленні найкращих рішень;
🔸ознайомитеся з найкращими практиками для розвитку рівня критичного мислення;
🔸опануєте алгоритм перевірки якості контенту українських та закордонних медіа;
🔸навчитеся досліджувати експертність авторів, джерел інформації, зокрема телеграм-каналів;
🔸засвоїте цифрові інструменти для швидкої та ефективної перевірки достовірності фото та відео;
🔸ознайомитеся з ключовими наративами й тактиками російської пропаганди, аби протидіяти їм;
🔸навчитеся визначати маніпулятивний медіаконтент, розрізняти дезінформацію, шкідливі пропагандистські наративи;
🔸дізнаєтеся, як самостійно створювати якісний контент та уникати блокувань у соцмережах.

➡️Поспішайте зареєструватися:
 посилання.
Курс розроблено Національним проєктом з медіаграмотності «Фільтр» Міністерства культури та інформаційної політики.