22 грудня - День енергетика

Дата: 22.12.2022 08:00

Шановні працівники, ветерани енергетичної галузі нашої громади!

Дозвольте у день вашого професійного свята привітати вас з Днем енергетика!

В найкоротший день  року робота енергетиків особливо помітна, бо від наявності енергетичних ресурсів залежить все в нашій країні, починаючи з наших будинків, і, закінчуючи гігантськими підприємствами. І хоча за вікнами господарює зима, вона не завадить висловити ту теплоту, з якою ми ставимося до працівників енергетичної галузі!

Ваша професія пов’язана з постійним ризиком, часто несе особливу небезпеку, вимагає пильності, великих знань й високих професійних навичок.  А осоливо сьогодні, в умовах повномасштабного вторгнення російського агресора, коли вся енергетична система нашої країни знаходиться під постійними обстрілами ворожих ракет. Енергетики зараз працюють у надскладних умовах, відновлюють і ремонтують зруйноване російськими обстрілами енергообладнання і забезпечують роботу енергосистеми в умовах війни.

Бажаю всім енергетикам в роботі, як і в житті, мати безперебійне джерело енергії та продуктивність у справах!
Бажаю затишку і тепла поруч з сімейним вогнищем, любові в очах, невгамовної енергії в тілі, і найголовніше – відмінного здоров’я!

Нехай завжди вам світить родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги і любові!

З повагою,

Селищний голова                                                                              Галина ЦИБУЛЬСЬКА