Використовуєте вдома газовий пальник? Перевірте цілісність балончика, щоб уникнути витоку газу і можливих небезпечних наслідків!

Дата: 21.12.2022 12:28

Як це зробити?

Є один простий, добре відомий спосіб — нанесіть мильний розчин на підозрілу ділянку чи місця з’єднань і уважно за ними поспостерігайте.

Якщо ви помітили появу бульбашок, використовувати такий пальник не можна. Це несе загрозу для вашого життя!

Закликаємо купувати лише сертифіковані газові пальники у ліцензованих точках продажу та неухильно дотримуватися інструкції виробника.

ДСНС України