16 грудня 2022 року в залі засідань селищної ради відбулося чергове дев’ятнадцяте засідання виконавчого комітету Мурованокуриловецької селищної ради

Дата: 16.12.2022 11:43

16 грудня 2022 року в залі засідань селищної ради  відбулося чергове дев’ятнадцяте засідання виконавчого комітету Мурованокуриловецької селищної ради, яке провела селищний голова  Галина Цибульська.

В роботі виконкому взяли участь секретар  виконавчого комітету селищної ради Людмила Андрущак, начальники управлінь та відділів селищної ради, керівники закладів, установ, організацій, представники Мурованокуриловецької дільниці СО "Могилів-Подільські ЕМ", засобів масової інформації.

На початку засідання хвилиною мовчання було вшановано пам'ять військовослужбовців, які загинули у війні  агресії російської федерації проти України.

У ході засідання виконавчого комітету було розглянуто ряд важливих питань, що стосуються різних сфер життєдіяльності селищної територіальної громади, а саме: про схвалення проекту рішення селищної ради "Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Мурованокуриловецької селищної територіальної громади на 2022 рік та Програму економічного і соціального розвитку Мурованокуриловецької селищної територіальної громади на 2023 рік"; про схвалення проекту рішення селищної ради "Про бюджет Мурованокуриловецької селищної територіальної громади на 2023 рік"; питання цивільного захисту; про затвердження проектно-кошторисної документації; про затвердження Порядку проведення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян; про надання дозволу на видалення зелених насаджень; про затвердження актів на списання деревини; про встановлення розміру на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого; про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям селищної територіальної громади та сім’ям загиблих (померлих) військовослужбовців; про відшкодування витрат на поховання військовослужбовців, які загинули під час проходження служби в період військової агресії російської федерації проти України; про затвердження протоколу комісії.

В “Різному” розглянуто питання порядку прийняття заяв і документів на призначення державних допомог, пільг та субсидій, а також роз’яснено механізм відключення світла по трьох чергах, на які поділена селищна територіальна громада.

З усіх  питань порядку денного засідання виконавчого комітету селищної ради прийнято відповідні рішення, які  будуть  оприлюднені на вебсайті селищної ради в розділі “Виконавчий комітет селищної ради. Рішення виконавчого комітету”.