18 грудня - День працівників органів реєстрації актів цивільного стану

Дата: 18.12.2022 08:00

Шановні працівники відділу державної реєстрації актів цивільного стану!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята.

Щодня працівники відділів РАГСу (РАЦСу) самовіддано служать обраній справі, виконуючи досить монотонну і кропітку роботу.
Народження і смерть, укладання та розірвання шлюбу, зміна імені та встановлення батьківства, усиновлення, а також видача та відновлення ключових громадянських документів, все це дуже важливо для нас всіх.
Тому значення даної служби у нашому житті дуже велике. Причому, не тільки для кожної людини окремо, але й для держави в цілому.
Бажаю вам творчого натхнення, здійснення задумів і мрій, щоб не вичерпалася ваша віра в щедрість людської душі, щоб вас завжди супроводжували милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям!

Селищний голова                                                                              Галина ЦИБУЛЬСЬКА