З Днем працівника державної виконавчої служби

Дата: 16.12.2022 08:00

Шановні працівники державної виконавчої служби!
Прийміть найщиріші вітання і побажання з нагоди професійного свята!

Державна виконавча служба відіграє важливу роль у суспільному житті країни, у питаннях забезпечення виконання судових рішень. Щоденна праця державного виконавця захищає конституційні права та свободи громадян.
Суспільству необхідні ваша відповідальність, професійність, справедливість та принциповість. У цей день бажаю вам мудрості, нових професійних звершень, мужності й наполегливості у відстоюванні конституційних надбань українського народу.
Натхнення Вам та успіхів в роботі, щастя і злагоди в домівках, міцного здоров’я.

Миру нам!

Селищний голова Галина ЦИБУЛЬСЬКА