15 грудня - День працівників суду України

Дата: 14.12.2022 16:29

Шановні працівники суду!

Щиро вітаю вас із професійним святом!

Почесна й нелегка місія служіння правосуддю вимагає від вас високого рівня знань, досвіду та виняткових особистих якостей – честі, гідності.  Ви присвятили себе самовідданому служінню народу, закону, щоденній, наполегливій праці з практичного втілення у життя принципу верховенства права, захисту прав та свобод кожного. Разом з кожною людиною ви радієте справедливості.

З нагоди професійного свята прийміть найщиріші привітання й побажання вірного служіння ідеалам добра та справедливості, енергії та наснаги, міцного здоров’я й родинного затишку.

З повагою,

Селищний голова                                                                               Галина ЦИБУЛЬСЬКА