Сьогодні автору найвідомішої різдвяної колядки «Щедрик» Миколі Леонтовичу 145!

Дата: 13.12.2022 16:22

Видатний українець, який ніколи не вважав себе талановитим композитором, створив музичний шедевр, який не втрачає популярності вже протягом 100-річчя.

Саме завдяки «Щедрику» Леонтович є одним із найчастіше виконуваних українських композиторів у світі.

Як і 100 років тому найвідомішій різдвяній мелодії та її автору Карнегі Гол аплодує стоячи. У чому усі переконалися 4 грудня, переглядаючи трансляцію урочистого концерту з Нью-Йорка.