Інформація про доступні послуги та допомога: на Вінниччині запрацював Telegram бот «ВінСоцБот»

Дата: 08.12.2022 15:35

У Вінницькій області запустили Telegram бот «ВінСоцБот», який розповість про доступні послуги та допомогу для місцевих мешканців та переселенців під час військового стану.

Про це повідомили у Вінницькій ОВА.

Telegram бот «ВінСоцБот» являється віртуальним помічником, який у зручному форматі пропонує знайти користувачу корисну для себе інформацію щодо:

• медичних, освітніх, пенсійних та адміністративних послуг;
  • реєстрації внутрішньо переміщених осіб та отримання різного роду допомоги (виплат, компенсацій, гуманітарної допомоги тощо);
  • послуг у сфері захисту населення, включаючи психосоціальну підтримку, юридичну та загальну соціальну допомогу.

Користувачу достатньо лише обрати назву територіальної громади Вінницької області, а Telegram бот запропонує доступні види послуг та допомоги з довідковою інформацією та контактами.

«Гуманітарна організація «Інтерсос» прагне полегшити доступ до інформації для людей, які її потребують. Чат-бот доповнює діяльність INTERSOS у сфері захисту населення у Вінницькій області, пропонуючи цілісну та легко доступну інформацію про послуги для всього населення області», – розповідає керівниця Місії Гуманітарної організації «Інтерсос» в Україні Александра K. Вишневська.

Телеграм бот можна знайти у пошуку Telegram месенджера за назвою «ВінСоцБот» або @VinSoc_bot, або ж відсканувати QR-код з мобільного телефон: