УВАГА! Важлива інформація для одержувачів державних соціальних допомог!

Дата: 07.12.2022 09:28

До уваги одержувачів окремих видів державних соціальних допомог та пільг, виплата яких була продовжена автоматично до завершення воєнного стану!❗️

✅Постановою КМУ від 15.11.2022 року № 1320 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо призначення окремих видів державної допомоги та соціальних стипендій» внесені зміни до ряду постанов.

Одна зі змін: строк виплати

державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям;

на дітей одиноким матерям;

на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування;

допомоги на хворих дітей;

особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу;

дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів;

тимчасової допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату;

особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю;

особам, які не мають права на пенсію;

а також особам з інвалідністю;

пільг,

яку було призначено раніше, продовжується особам, які проживають на території територіальних громад, включених до Переліку територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні) (наказ № 75 від 25.04.2022 р. зі змінами).

Особам, які не проживають на території територіальних громад, включених до Переліку (Вінницька область до Переліку не включена), та у яких завершився термін призначення, виплата перелічених допомог та пільг зупиняється з 1 січня 2023 року.

Для подальшого встановлення права на отримання перелічених виплат та на визначення їх розміру необхідно звернутись до уповноваженого органу (ЦНАП, УСЗН, ПФУ) із заявою та необхідними  документами.

☎️Якщо з’являються питання, телефонуйте за номерами «гарячих ліній»:

для жителів Могилів-Подільської міської територіальної громади – (04337) 6-64-02(04337) 6-51-63;

для жителів Вендичанської селищної  та Яришівської сільської територіальних громад - (04337) 6-61-09;

для жителів Бабчинецької сільської та Чернівецької селищної територіальних громад – (04357) 2-13-59;

для жителів Ямпільської міської територіальної громади – (04336) 2-10-44.