Вітання селищного голови Галини ЦИБУЛЬСЬКОЇ з Днем Збройних Сил України

Дата: 06.12.2022 08:00

Шановні військовослужбовці, працівники та ветерани Збройних Сил України!
Щиро вітаю вас з професійним святом!

Сьогодні, 6 грудня, українці відзначають важливе державне свято – День Збройних Сил України.

Це загальнонаціональне свято в нашій державі, адже українці згуртувалися і довели, що весь народ може стати на оборону своєї країни, і кожен громадянин, незалежно від віку, може долучитися до захисту України в різних своїх можливостях, методах та допомозі. Це свято, яке увібрало в себе багаті і славні ратні традиції, уособлює мужність і героїзм визволителів рідної землі на всіх етапах її історії.

Щиро дякую всім військовослужбовцям нашої громади, які служили чи служать у Збройних Силах України,схиляю голову перед світлою пам’яттю бійців, які віддали своє життя за Україну, за мирне майбутнє кожного з нас.

Бажаю всім причетним до Збройних Сил України, тим хто боронить незалежність та територіальну цілісність нашої держави, залишатися відданими патріотами, професіоналами військової справи, людьми честі і обов'язку.

Козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, незламної сили волі та віри у власні сили. Нехай оптимізм, спокій та гарний настрій завжди крокують поряд, а ваші сім'ї та близькі завжди будуть вашим теплим і надійним тилом!

СЛАВА УКРАЇНІ!

СЛАВА ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ!

З великою повагою до вас,

Селищний голова                                                                                       Галина ЦИБУЛЬСЬКА