Відбулось засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 02.12.2022 15:43

2 грудня 2022 року в залі засідань селищної ради  відбулося чергове вісімнадцяте засідання виконавчого комітету Мурованокуриловецької селищної ради, яке провела селищний голова  Галина Цибульська.

В роботі виконкому взяли участь секретар  виконавчого комітету селищної ради Людмила Андрущак, начальники управлінь та відділів селищної ради, керівники закладів, установ, організацій, робоча група з питань формування проекту бюджету Мурованокуриловецької селищної територіальної громади на 2023 рік, представники засобів масової інформації.

У ході засідання виконавчого комітету були розглянуті питання про план роботи виконавчого комітету Мурованокуриловецької селищної ради на 2023 рік; питання опіки та піклування; про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям селищної територіальної громади та сім’ям загиблих (померлих) військовослужбовців; про відшкодування витрат на поховання військовослужбовців, які загинули під час проходження служби в період військової агресії російської федерації проти України; про видачу дубліката свідоцтва про право власності; про внесення змін до рішення виконавчого комітету.

В “Різному” обговорено питання формування проекту бюджету Мурованокуриловецької селищної територіальної громади на 2023 рік; про підготовку до зими  та ряд інших.

Питання, винесені на розгляд  виконавчого комітету, були прийняті одноголосно.

З усіх  питань прийнято відповідні рішення, які будуть  оприлюднені на вебсайті селищної ради в розділі “Виконавчий комітет селищної ради. Рішення виконавчого комітету”.

Олена Жучковська,

головний спеціаліст відділу організаційної роботи

та зв`язків з засобами масової інформації апарату селищної ради