2 грудня - Міжнародний день боротьби за скасування рабства

Дата: 02.12.2022 14:27

Не знаєте, як захистити себе?

Звертайтесь на «гарячі лінії»:

15-47 – цілодобова та безкоштовна «гаряча лінія» з протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей (Державна установа «Урядовий контактний центр»);

527 – Національна гаряча лінія з консультування мігрантів та протидії торгівлі людьми (Представництво Міжнародної організації з міграції в Україні);

0 800 500 335 або на короткий номер 116 123 – «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації (Громадська організація «Ла Страда Україна»).

Детальніше: https://www.msp.gov.ua/news/22388.html