5 грудня - Міжнародний день волонтерів

Дата: 05.12.2022 08:27

Шановні волонтери Мурованокуриловецької селищної територіальної громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди  Міжнародного дня волонтерів!

5 грудня в більшості країн світу вшановують людей, небайдужих до проблем суспільства. У Міжнародний день волонтерів слова подяки звучать на адресу тих, хто не вимагаючи винагороди, допомагає вирішувати найгостріші проблеми сьогодення.

В України це свято є, як ніколи, важливим і актуальним. За роки це слово стало майже тотожним слову «порятунок». Саме завдяки волонтерам і їх роботі сотні тисяч українців, забезпечені тим, без чого не обійтися в повсякденному житті,  а  українські військові отримали необхідне їм для захисту територіальної цілісності і незалежності нашої держави. Волонтери – це люди з добрими і чуйними серцями, які не проходять повз чужу біду. В умовах бойових дій, коли кожен розуміє ступінь відповідальності за майбутнє, кількість громадян, які не стоять осторонь, а всіляко допомагають країні, суттєво збільшилася. Тому це свято є святом кожного, хто готовий підтримати ближнього від щирого серця.

Шляхетна справа волонтерів в усі часи була і залишиться однією із найбільш шанованих серед людей. Адже сама суть волонтерства – творити добро на благо тих, хто найбільше цього потребує.

Дорогі волонтери! Висловлюю вам слова глибокої вдячності,  за вашу безкорисливу працю на благо процвітання добра і миру на землі, за щиру допомогу тим, хто її потребує. Бажаю Вам міцного здоров'я, щастя, благополуччя, добробуту та успіхів у всіх Ваших благородних справах!

З великою повагою до вас,

Селищний голова                                                                             Галина ЦИБУЛЬСЬКА