Робота депутатів селищної ради в постійних комісіях

Дата: 01.12.2022 15:14

Перед початком роботи 32 (позачергової) сесії селищної ради 1 грудня 2022 року депутати працювали в 2-х постійних комісіях, на засіданнях яких розглянули 10 питань життєдіяльності селищної територіальної громади:

1. Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації.

Багрій П.В.

• заступник  директора - завідувач відділення соціальної роботи КЗ “Центр надання соціальних послуг Мурованокуриловецької селищної ради”.
  1. Про затвердження плану-графіка здійснення відстеження результативності дії діючих регуляторних актів – рішень Мурованокуриловецької селищної ради на 2023 рік.

ДоповідаЛА:

Озерянська С.І.

• начальник управління регіонального розвитку селищної ради.
  1. Про внесення змін до рішення 19 сесії селищної ради 8 скликання від 23 грудня 2021 року №1954 “Про бюджет Мурованокуриловецької селищної територіальної громади на 2022 рік”.

ДоповідаЛА:

Дідушок Л.Б.

• начальник фінансового управління селищної ради.
  1. Про повторний розгляд рішення 31 сесії селищної ради 8 скликання від 18.11.2022 №2347 “Про затвердження звіту про незалежну експертну  грошову оцінку земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення, яка розташована на території Мурованокуриловецької селищної ради с. Наддністрянське, урочище “Лучичка”, б/н та продаж гр. Бєлому О.Л.”.

• начальник відділу земельних ресурсів селищної ради.
  1. Про продовження терміну дії договору оренди землі ТОВ “Агрофірма Рубанський”.

• начальник відділу земельних ресурсів селищної ради.
  1. Про визначення переліку земельних ділянок для продажу прав на них на земельних торгах.

• начальник відділу земельних ресурсів селищної ради.
  1. Про продаж права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності Мурованокуриловецької селищної ради.

• начальник відділу земельних ресурсів селищної ради.
  1. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу земельних ділянок громадянам у власність.

• начальник відділу земельних ресурсів селищної ради.
  1. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення, відновлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та виділення земельних часток (паїв) в натурі (на місцевості) громадянам.

• начальник відділу земельних ресурсів селищної ради.
  1. Про внесення змін до окремих рішень селищної ради з земельних питань.

• начальник відділу земельних ресурсів селищної ради.

Депутатським корпусом прийнято рішення про включення всіх розглянутих питань в порядок денний позачергової 32-ї сесії селищної ради.

Тетяна Покалюк,

начальник відділу з питань організаційної роботи

та зв'язків із засобами масової інформації

селищної ради