Мурованокуриловецька селищна рада долучилась до проведення Всеукраїнського Дня добрих справ - #Щедрий Вівторок

Дата: 30.11.2022 09:09

29 листопада цього року відзначають Всеукраїнський день добрих справ - #ЩедрийВівторок, який обєднує всю країну навколо добрих вчинків.

Україна вперше долучилася до міжнародної благодійної спільноти #GivingTusday  ще у 2018 році. Незважаючи на страшні події, які відбуваються в нашій країні, надзвичайний та незламний український народ продовжує дивувати увесь світ своєю згуртованістю, щирістю, сміливістю, відважністю та готовністю допомогти один одному.

Цьогоріч  основна мета #ЩедрийВівторокдопомога новонародженим українцям та україночкам.

Мурованокуриловецька селищна рада не залишилась осторонь цієї акції: відділом культури, молоді та туризму селищної ради сформовано та вручено 10 наборів (речі та підгузки) дляхлопчиків та 7 дівчаток, які народилися у нашій громаді в листопаді  цього року.

Вітаємо батьків новонароджених дітей! Нехай ваші діти ростуть здоровими, щасливими, огорнуті любовю та турботою, під мирним небом вільної та незалежної України!

Селищна рада