Проведено засідання комісії ТЕБ та НС
В приміщені селищної ради 30 листопада 2022 року під головуванням селищного голови Галини Цибульської відбулося засідання комісії ТЕБ та НС, на якому розглядалось питання про поповнення місцевого матеріального резерву для забезпечення виконання заходів із запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території громади в умовах воєнного стану. Обговоривши дане питання, комісією прийнято рішення здійснити поповнення місцевого матеріального резерву продовольчою групою, засобами обігріву, електропостачання та захисту для задоволення продовольчих потреб цивільного населення та оплату інших заходів, спрямованих на підтримку населення в умовах воєнного стану.
Володимир Кривов`язий,
секретар комісії ТЕБ та НС