З гуманітарного штабу ОВА доставлено черговий вантаж до територіальних громад Могилів-Подільського району

Дата: 25.11.2022 09:14

273 дні Вінниччина надає допомогу вимушеним переселенцям з Херсонської, Запорізької, Харківської, Донецької, Луганської областей та інших регіонів України.

Воєнні дії тривають, тож багатьом людям, яких прихистила наша область, просто нікуди повертатися.

23 листопада, за дорученням Начальника ОВА Сергія Борзова, його заступник Андрій Кавунець доставив вантаж з обласного гуманітарного штабу ОВА до Северинівської, Вендичанської, Могилів-Подільської, Мурованокуриловецької та Барської ТГ.

Завдяки співпраці Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій та дитячого фонду ЮНІСЕФ було відправлено речі для вимушених переселенців.

Переважно це верхній і нижній одяг осінньо-зимового сезону: куртки, кофти, термобілизна, шапки, черевики, штани та рукавички. Для дітей привезли іграшки.

Під час зустрічі люди мали можливість розповісти про власні проблеми та отримати відповіді на свої запитання. Вдячність за допомогу висловили керівники громад, які прихистили людей з інших регіонів. Також вдячні і переселенці, які одразу ж отримають необхідні їм речі.

Загалом, у рамках допомоги внутрішнім переселенцям було доставлено:

Северинівська громада – 3, 67 палет

Вендичанська громада – 5,79 палет;

Могилів-Подільська громада – 22,89 палет;

Мурованокуриловецька громада – 18, 60 палет;

Барська громада – 18, 02 палети.

«Наше головне завдання — протриматись цю зиму. Пам‘ятайте, профільні обласні служби мають гарячу лінію для зв’язку з переселенцями. Ми робимо все можливе, щоб забезпечити людей усім необхідним», - зазначив Андрій Кавунець.

Окрім цього, заступник Начальника ОВА наголосив, що за підтримки міжнародних фондів продовжується оформлення замовлень через систему обліку потреб ВПО. Цей механізм взаємодії з територіальними громадами в обласній військовій адміністрації чітко відпрацьований.

Звертаючись до присутніх, Андрій Кавунець зауважив, що рф не припиняє атакувати об‘єкти критичної інфраструктури та продовжує шантажувати українців. Президент України у своєму зверненні наголосив на створенні Пунктів Незламності в усіх регіонах.

Враховуючи складну ситуацію в країні, потрібно бути готовими до будь-яких сценаріїв.

У Вінницькій області підготовлено 193 Пункти Незламності.

"У таких пунктах кожен зможе зігрітися, зарядити телефони, підключитись до інтернету чи випити теплого чаю. Треба спільно витримати цю зиму», – зазначив заступник Начальника ОВА.

Також він оглянув новостворені ПН у кожній громаді та оцінив стан їх підготовленості до складних викликів зими.

Вінниччина - гостинна земля. Жителі області  дружньо ставляться до вимушених переселенців та допомагають їм. Українці вірять в ЗСУ, чекають на Перемогу та наближають її кожен на своєму місці.

Спільно боремось і тримаємо свій фронт!