«Пункти незламності» почали діяти по всій Україні, - Володимир Зеленський

Дата: 24.11.2022 10:00

Попри підступні атаки ворога на нашу інфраструктуру ми не здамося. По всій Україні почали діяти «Пункти незламності». Це осередки безпеки, стабільності та тепла, які функціонуватимуть цілодобово та безкоштовно як місця тимчасового перебування.

Вони будуть розташовані у вашому населеному пункті в закладах освіти, будівлях обласних і районних військових адміністрацій, органів місцевого самоврядування тощо. Вистоїмо! Про найближчий пункт можна дізнатися на цьому сайті: http://bit.ly/3EB3ySx.

Діліться інформацією зі своїми близькими та друзями!