ІЗ ЖИТТЯ СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГІВ: силами громади впорядковано міст в селі Галайківці

Дата: 23.11.2022 09:16

Небайдужі жителі села Галайківці підтримали пропозицію старости старостинського округу і спільними зусиллями впорядкували центральний міст : очистили стоки, територію мосту від сміття, здійснили ямковий ремонт жерствою, яку виділив голова ФГ “Велес Віта” Петро Струсевич.

Висловлюю подяку жителям нашої територіальної громади, які долучились до цієї доброї справи: Лілії Охоті, Галині Липецькій, Мирославі Дяк, Василю Липчуку, Павлу Штефлюку, Олександру Дударову, Богдану Креміннику, Миколі і Михайлу Шевчукам, Миколі Поповичу, Ігору Тарасюку, Костянтину Скрипнику, Володимиру Хмілю, Генадію Дьордію.

Тільки гуртом, при спільному бажанні, повазі та підтримці один одного, ми здатні досягти змін на краще, навести лад в нашій спільній домівці, в нашому селі.

Ми є громада, ми є сила, яка здолає всі перешкоди!

Наталя Біжко,

староста Галайковецького старостинського округу