Із життя старостинських округів: толокою відремонтовано міст в селі Нишівці

Дата: 17.11.2022 15:19

В селі Нишівці Рівненського старостинського округу силами громади відремонтовано міст. Висловлюю щиру вдячність небайдужим жителям села, які відгукнулись на моє прохання і долучились до цієї важливої справи: Анатолію Маловічку, Володимиру Дзюбаку (транспортні послуги), Олександру Слободянюку, Дмитру Мельничуку, Анатолію Николушенко, Олегу Волощуку, Олександру Мельнику, Анатолію Лук`янчуку! Окремі слова вдячності ДП "Мурованокуриловецький райагроліс", ФГ "Велес Віта" та селищній раді за будівельні матеріали! Щира подяка всім!

Тримаємо стрій! У нас багато справ, які ладнаються гуртом! Разом - ми сила!

Слава нашій непереможній нації!

Надія Чуплакова,

староста Рівненського старостинського округу