Окопні свічки - для наших захисників!

Дата: 22.11.2022 14:54

Вихованці та працівники комунального закладу позашкільної освіти "Мурованокуриловецький Будиногк дитячої та юнацької творчості" продовжують роботу по виготовленню окопних свічок для наших військових. Понад 300 свічок, диски для розхпалу і сувеніри від дітей з нашої громади уже доставлено нашим бійцям на фронт. Нехай частинка нашого тепла зігріє їх у важку холодну хвилину!

Дякуємо всім небайдужим, хто долучився до цієї роботи!

Звертаємось з проханням до жителів громади приносити в наш заклад віск та парафін для продовження цієї благородної роботи!

Катерина Євчук,

директор КЗПО