До уваги користувачів пічним опаленням!

Дата: 22.11.2022 14:52

Могилів-Подільська районна військова адміністрація надає перелік важливих правил, які допоможуть уникнути пожежі:

• Не допускайте перегріву печей. Слідкуйте, щоб в стінах печей і димарів не було тріщин. Очищайте димоходи.

• На підлозі з горючих матеріалів перед топковими дверцятами прибийте металевий лист розміром 50х70 см.

• Не користуйтеся для розпалу печей легкозаймистими рідинами. Не розміщайте їх безпосередньо перед топковим отвором.

• Не сушіть та складайте на печах: одяг, дрова, інші горючі предмети та матеріали.

• Не використовуйте вентиляційні та газові канали як димоходи.

• Забороняється користуватися відкритим вогнем для освітлення приміщення. Безпечніше та ефективніше застосовувати електричні ліхтарі.

• Не зберігайте незагашені вуглини та попіл у металевому посуді, встановленому на дерев'яній підлозі або горючій підставці.

• Не використовувати для топлення дрова, довжина яких перевищує розміри топливника.

• Не залишайте печі, що топляться, без нагляду та не доручайте нагляд за ними дітям.