Вітання селищного голови Галини ЦИБУЛЬСЬКОЇ з Днем працівників сільського господарства

Дата: 18.11.2022 14:39

Шановні аграрії! Дорогі трудівники сільського господарства!

Вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства!

Це свято тих, хто розумом і руками, серцем і душею щодня долучається до важливих аграрних справ нашої громади. Це свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання.

Висловлюю щиру шану і подяку всім, хто з року в рік забезпечує стабільне зростання агропромислового комплексу – хліборобам, механізаторам, агрономам, тваринникам, майстрам овочівництва та садівництва – всім, чиє життя невід’ємно пов’язане із сільськогосподарським виробництвом.

Нехай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ниви, хай стороною обходять Вас природні стихії, а Ваші плани, задуми та сподівання втілюються в життя!

Міцного здоров’я Вам, миру, злагоди, невичерпних життєвих сил і нових здобутків! Хай під мирним небом України щедро родять ниви, у родинах панує достаток і благополуччя, а в серці кожного – щастя, радість і впевненість у завтрашньому дні!

З повагою,

селищний голова                                                                                      Галина ЦИБУЛЬСЬКА