Відбулось 17-те засідання виконачого комітету селищної ради

Дата: 17.11.2022 16:10

17 листопада 2022 року в залі засідань селищної ради  відбулося чергове сімнадцяте засідання виконавчого комітету Мурованокуриловецької селищної ради, яке провела селищний голова  Галина Цибульська.

В роботі виконкому взяли участь секретар  виконавчого комітету селищної ради Людмила Андрущак, начальники управлінь та відділів селищної ради, керівники закладів, установ, організацій, представники засобів масової інформації.

У ході засідання виконавчого комітету було схвалено проекти рішень селищної ради про Програму підтримки Могилів-Подільського районного сектору №1 філії Державної установи "Центр пробації" на 2022-2025 роки, про хід виконання Програм: проведення громадських робіт; забезпечення організації та здійснення землеустрою; поводження з твердими побутовими відходами; щодо надання фінансової підтримки КП "Мурованокуриловецький водоканал"; відшкодування КП "Мурованокуриловецький водоканал" різниці в тарифах на житлово-комунальні послуги для населення та про затвердження відповідних Програм на 2023-2025 роки. Також були розглянуті питання про  затвердження Положення про надання соціальної послуги екстреного та кризового втручання на період дії воєнного стану; про надання дозволу на прийняття позаштатних працівників та закупівлю дров; про затвердження умов та додаткових умов оренди нерухомого майна, що є об’єктом комунальної власності; про надання дозволу на видалення зелених насаджень.

В “Різному” обговорено питання організації роботи ПП "Редакція газети "Наше Придністров’я"; формування проекту бюджету Мурованокуриловецької селищної територіальної громади на 2023 рік; про підготовку до зими  та ряд інших.

Всі питання, винесені на розгляд виконавчого комітету, були прийняті одноголосно.

З усіх  питань прийнято відповідні рішення, які будуть  оприлюднені на вебсайті селищної ради в розділі “Виконавчий комітет селищної ради. Рішення виконавчого комітету”.

Олена Жучковська,

головний спеціаліст відділу організаційної роботи

та зв`язків з засобами масової інформації селищної ради