Відбувся семінар з питань правових, організаційних, соціальних засад та гарантій державної підтримки сімей, що опинились у складних життєвих обставинах

Дата: 17.11.2022 13:14

16 листопада 2022 року  в приміщенні комунального закладу "Мурованокуриловецький центр культури і дозвілля" комунальним закладом "Центр надання соціальних послуг Мурованокуриловецької селищної ради" проведено семінар - навчання за темою "Правові, організаційні, соціальні засади та гарантії державної підтримки сімей, що опинились у складних життєвих обставинах" за участю директора ЦНСП Кушніра С. М., секретаря виконавчого комітету Андрущак Л.І.,     лікаря дерматовенеролога Басистюк Г.В.,  лікаря  загальної практики сімейної медицини Лунько О. Л., начальника відділу соціального захисту Мурованокуриловецької селищної ради  Войтенко Т.І., директора інклюзивно – ресурсного центру  Скринецької В.В., фахівця консультанта ІРЦ Заболотчук І.В., провідного фахівця з питань зайнятості Мурованокуриловецької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості Гончара А.І., інспектора  ювенальної превенції сектора превенції  Могилів – Подільського  РВП ГУНП у Вінницькій області старшого лейтенанта  Рудницької Н. А., поліцейського офіцера громади сектора поліції превенції  Могилів – Подільського  РВП ГУНП у Вінницькій області підполковника поліції Висоцького С.О.,  начальника  служби у справах дітей Мурованокуриловецької селищної ради Мельник Н.А.

Благодійною спілкою «Надія», по завершенні семінару,  дітям та батькам, які потрапили в складні життєві обставини надана допомога одягом, взуттям по сезону та продуктами харчування.

Під час проведення семінару розглядались теми:

• Соціальні гарантії для соціально – незахищених верств населення;
  • Туберкульоз та його профілактика. Алкогольна залежність в сім'ях, які потрапили в складні життєві обставини;
  • Хвороби шкіри;
  • Діяльність інклюзивно – ресурсного центру. Надання психологічної допомоги;
  • Працевлаштування та профорієнтація членів сімей, які потрапили в складні життєві обставини;
  • Протидія та запобігання домашньому насильству;
  • Невиконання батьківських обов’язків та їх наслідки;
  • Сімейна соціограма. Поради психолога: 10 заповідей батькам.

В зазначеному напрямку роботи одним з найголовніших чинників є раннє виявлення сімей, які потребують сторонньої допомоги, з метою профілактики сімейного неблагополуччя, своєчасного виявлення проблем та надання відповідної якісної допомоги.

Якщо ви або члени сім’ї, маєте проблеми стосовно виховання дітей, конфліктних стосунків з членами родини, здоров’я, малозабезпеченості звертайтеся до КЗ «Центр надання соціальних послуг Мурованокуриловецької селищної ради». Послуги, що надаються закладом, здійснюються на безоплатній основі.

Директор КЗ «Центр надання соціальних послуг

Мурованокуриловецької селищної ради»