Вітання селищного голови Галини ЦИБУЛЬСЬКОЇ з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв'язку України

Дата: 15.11.2022 16:00

Шановні працівники радіо, телебачення та зв'язку! Щиро вітаю Вас з професійним святом!

Без сучасних комунікацій сьогодні неможливе сучасне, цивілізоване, повноцінне життя. Ваша праця дозволяє мешканцям найвіддаленіших населених пунктів громади відчувати себе у центрі подій, бути поінформованими.

Продовжуючи кращі традиції, працюючи натхненно і самовіддано, ви завжди знаходитесь на передових позиціях розбудови інформаційного простору нашої країни. Ваша робота вимагає нових підходів та узгодженості дій безлічі висококласних фахівців, енергійних, талановитих і креативних людей.

Найголовнішими показниками вашої роботи є відповідальне і творче ставлення до справи, динамічність, постійне вдосконалення. Ваша щоденна праця сприяє інформаційному наповненню суспільного життя, прозорості усіх політичних процесів, донесенню до  слухачів найсвіжіших новин, адже радіо та телебачення є найдоступнішими та найоперативнішими засобами масової інформації.

Тож щиро бажаю успіхів і натхнення, щоб ваша праця приносила вам тільки задоволення та приємні емоції. Нехай всі ваші найсміливіші плани будуть втілені у життя. Миру та благополуччя вам і вашим рідним!

З повагою,

селищний голова                                                                                 Галина ЦИБУЛЬСЬКА