24 листопада в Україні відбудеться прем'єра кінопроекту «Область Героїв»

Дата: 14.11.2022 16:30

Україна суттєво постраждала та продовжує зазнавати втрат від дій російських окупантів.

У більшій частині нашої країни пошкоджені об’єкти інфраструктури, а також культурної спадщини.

Кінокомпанія «IDEAFILMS» відзняла фільм «Область Героїв» – це перша масштабна кінореконструкція реальних героїчних історій українців.

Команда присвятила цей проект усім волонтерам України, які ціною власного життя врятували та продовжують рятувати тисячі життів. У сюжеті фільму – події, які відбувалися під час окупації в Бучі, Ворзелі, Гостомелі, Ірпені та інших містах і селах.

Прем’єра українського повнометражного фільму «Область Героїв» відбудеться в українських кінотеатрах 24 листопада.

Фільм створив генеральний продюсер Олексій Комаровський у партнерстві з Київською обласною військовою адміністрацією та за сприяння Держкіно України.

Цю кінострічку має побачити кожен!