Міністерство охорони здоров’я України рекомендує носити світлий одяг і світловідбивні елементи у темну пору доби

Дата: 11.11.2022 11:39

Через обстріли об’єктів енергетичної інфраструктури в Україні вимикають вуличне освітлення. Це суттєво впливає на безпеку дорожнього руху.

Міністерство охорони здоров’я України рекомендує пішоходам одягатися так, аби бути більш помітними в темряві. Це допоможе зберегти здоров’я та життя.

Щоб бути більш помітними вночі:
• надавайте перевагу світлому (яскравому) одягу;
• використовуйте світловідбивні елементи — флікери (вони підвищують рівень видимості пішохода в кілька разів); елементи краще чіпляти на рухливих частинах тіла (передпліччя, гомілки, зап’ястки, щиколотки);
• переходьте проїжджу частину в установлених місцях, підсвічуючи дорогу ліхтариком; перш ніж іти – переконайтеся, що водій вас побачив;
• відмовтеся від використання на вулиці навушників, не відволікайтеся на телефон.

Подбайте про свою безпеку та ваших рідних!