В селищній раді працював пункт реєстрації на програму УВКБ ООН для видачі грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам
10 листопада 2022 року до Мурованокуриловецької селищної територіальної громади приїжджали представники благодійного фонду “Право на захист”, які співпрацюють з Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців.
137 внутрішньо переміщених осіб, які проживають в нашій громаді, з допомогою працівників благодійного фонду, а це одночасно 4 реєстратори, які працювали в адмінприміщенні селищної ради, Обухівського, Рівненського, Михайловецького старостинських округів, мали змогу оформити грошову та правову допомогу від ООН. Допомога становить 13320 грн. (2220 грн. щомісяця на півроку) на одну особу, яка виплачуватиметься двома частинами упродовж двох місяців.
Селищна рада висловлює щиру вдячність усій команді УВКБ ООН, ви робите добрі справи на благо українського народу! Ви надаєте таку необхідну соціальну підтримку нашій громаді, тому дякуємо вам від усіх, кому ваша підтримка дала нове життя та надію на краще майбутнє!
Тетяна Покалюк,
начальник відділу організаційної роботи
та зв`язків з засобами масової інформації
апарату селищної ради