Дорожники Вінниччини закликають водіїв подбати про безпеку та вчасно замінити шини на зимові

Дата: 10.11.2022 10:29

Служба автомобільних доріг у Вінницькій області закликає водіїв подбати про безпеку на дорозі, у зв’язку з необхідністю замін літніх шин на зимові.

За інформацією Українського гідрометеорологічного центру, незабаром позначки термометра можуть впасти вночі до 0 градусів за Цельсієм. Не варто чекати, коли випаде сніг, а скористатися рекомендацією виробників та «перевзути» авто, щойно середньодобова температура сягне +7 градусів.

"Звернення у шиномонтаж зараз допоможе вам уникнути черг до майстерень у негоду. Будь-яке погіршення погоди не стане для вас стресом і не вплине на ваші плани вирушити у дорогу. Завдяки своїй конструкції зимові шини значно зменшують гальмівний шлях. Вони втримають автомобіль на мокрій, вкритій снігом чи зледенілій дорозі", - зазначають у профільній службі.