Скажи чесно, ти як? ВІДЕО

Дата: 10.11.2022 09:35

За даними дослідження Gradus Research 71% опитаних українців відчували стрес через війну, водночас переважна більшість опитаних не зверталися за психологічною допомогою.

З метою популяризації серед населення необхідності звернень до психолога, в Україні проводять широку інформаційну кампанії – «Скажи чесно, ти як?». Її реалізують за підтримки ВООЗ у межах Національної програми психічного здоров'я та психосоціальної підтримки, яку ініціює перша леді Олена Зеленська.

«Скажи чесно, ти як?» – серія тематичних відеороликів за участі відомих українців. У ролику взяла участь Світлана Тарабарова – телеведуча, яка поділилась власними порадами щодо способів заспокоєння.