4,4 тисячі працівників пройшли реабілітацію після важких хвороб за кошти ФССУ

Дата: 08.11.2022 14:43

За підсумками трьох кварталів цього року понад 4,4 тисячі українських працівників пройшли відновлювальне лікування після важких захворювань і травм за кошти Фонду соціального страхування України.

Фонд продовжує здійснювати направлення працівників, які перенесли інсульти, інфаркти, оперативні втручання та інші важкі захворювання і травми, на реабілітаційне лікування – до тих санаторно-курортних закладів, які знаходяться у більш безпечних населених пунктах України.

При цьому вибір санаторно-курортного закладу для проходження лікування, як і раніше, залишається за пацієнтом – йому надається перелік санаторіїв, які відповідають вимогам по профілю його хвороби.

Пройти курс відновного лікування за кошти Фонду соціального страхування України можуть всі застраховані особи за наявності медичних показів. Потребу в продовженні лікування на базі санаторно-курортних закладів визначає лікарсько-консультативна комісія (ЛКК) лікарні, де перебуває пацієнт. Направлення на реабілітацію відбувається зі стаціонару закладу охорони здоров’я після закінчення гострого періоду хвороби.

ФССУ фінансує медичну реабілітацію за такими профілями:

– нейрореабілітація;

– м’язово-скелетна реабілітація;

– кардіо-пульмонарна реабілітація;

– медико-психологічна реабілітація учасників АТО;

– реабілітація після оперативних втручань на органах зору;

– реабілітація при порушенні перебігу вагітності;

– інша (соматична) реабілітація (після оперативних втручань на органах травлення, сечостатевої системи, жіночих статевих органах).

Барське відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області