Що потрібно зробити, щоб не втратити субсидію?

Дата: 08.11.2022 10:14

Надання субсидії на оплату комунальних послуг залежить від низки обставин. Якщо у вас вони змінюються, необхідно повідомити про це у соцслужбу.

Йдеться про наступне:

▪склад зареєстрованих у житловому приміщенні членів сім'ї (народилася дитина або хтось помер);

▪соціальний статус членів сім'ї (наприклад, вихід на пенсію);

▪склад сім'ї (укладання або розірвання шлюбу);

▪перелік отриманих житлово-комунальних послуг, умов їх надання;

▪перелік витрат на управління багатоквартирним будинком;

▪зміна виконавця комунальних послуг (зміна постачальника газу на «Нафтогаз». У такому разі споживач повинен повідомити новий особовий рахунок, щоб субсидію йому перепризначили автоматично);

▪настання умов, коли втрачається право на отримання субсидії (зростання доходів).

Зауважимо, якщо вчасно не повідомити про ці зміни, то з призначенням та виплатою субсидій виникнуть проблеми.