Ощадливе використання електроенергії допоможе подолати наслідки ушкодження енергетичної інфраструктури

Дата: 07.11.2022 08:41

Станом на сьогодні тримати енергетичний фронт стає ще важливіше. Що більше ми зекономимо, то менше буде аварійних відключень!

Нагадуємо: зараз особливо важливо полегшити навантаження на енергомережу. Закликаємо вас до свідомого споживання світла.

Будь ласка, не вмикайте енергомісткі прилади без нагальної потреби або користуйтеся ними у визначений час.

Детальніше – в інфографіці Центру стратегічних комунікацій.