3 листопада - День інженерних військ та День ракетних військ і артилерії

Дата: 03.11.2022 08:06

Шановні воїни інженерних військ, воїни ракетних військ і артилерії!
Щиро вітаємо вас із професійними святами – Днем інженерних військ та Днем ракетних військ і артилерії! Ці свята є символом вшанування славних традицій героїзму і мужності. Українські військові з гідністю виконують бойові завдання. Їхня професійна майстерність високо оцінена міжнародною військовою спільнотою.
Дякуємо вам за вірність військовому обов’язку, мужність, відданість бойовому братерству та вагомий внесок у зміцнення Збройних Сил України. Сьогодні вшановуємо подвиг тих воїнів, які віддали своє життя за мир і спокій на рідній землі.

Вічна пам’ять та вічна слава загиблим героям!

З нагоди професійних свят бажаємо всім військовослужбовцям сили, мужності та міцного здоров’я.
Слава Україні! Героям слава!

Селищний голова                                                                        Галина ЦИБУЛЬСЬКА