ОГОЛОШЕННЯ для власників торгівельних мереж, аптек та інших об`єктів життєзабезпечення жителів територіальної громади!

Дата: 03.11.2022 09:00

Шановні власники торгівельних мереж, аптек та інших важливих об’єктів життєзабезпечення населення Мурованокуриловецької селищної територіальної громади!

Враховуючи, що російська федерація своїми  терористичними діями знищує наші об’єкти енергетичної інфраструктури, можливе довгострокове знеструмлення населених пунктів громади, а це робота холодильних камер, касових апаратів, інтернет зв’язку, освітлення приміщень і т. д. Тому звертаюсь з проханням вжити додаткових заходів щодо забезпечення даних об’єктів  альтернативними джерелами живлення (генераторами).

Самостійне зниження споживання електроенергії, вимкнення зовнішньої світлової електрореклами, зовнішнього освітлення підприємств  та інших енерговитратних приладів та забезпечення використання власних джерел живлення, у тому числі альтернативних, дозволить нам мінімізувати застосування графіків відключення.

Селищний голова                                                                           Галина ЦИБУЛЬСЬКА