Через війну в Україні постраждало понад 1255 дітей

Дата: 02.11.2022 10:30

Станом на ранок 2 листопада 2022 року офіційне число дітей-жертв за добу - 430, кількість поранених - понад 825. Найбільше постраждало дітей у Донецькій області - 420, Харківській - 262, Київській - 116, Миколаївській - 77, Запорізькій - 70, Чернігівській - 68, Луганській - 64, Херсонській - 58, Дніпропетровській - 31.

1 листопада внаслідок обстрілу ворогом с. Петропавлівка Куп’янського району Харківської області поранено двох дітей 3 та 6 років.

?Через бомбардування та обстріли збройними силами рф пошкоджено 2719 закладів освіти. 332 з них зруйновано повністю.

Зауважимо, що Міністерством реінтеграції разом з Національним інформаційним бюро за дорученням Офісу Президента України була створена платформа «Діти війни» (https://childrenofwar.gov.ua/) . Це платформа, на яку можна повідомити та знайти всю інформацію про дітей, які постраждали внаслідок війни РФ проти України.