В Україні запрацював державний інтернет-магазин продажу дров для населення «ДроваЄ»

Дата: 31.10.2022 10:13

З 15 жовтня в Україні запрацював державний інтернет-магазин для населення «ДроваЄ», завдяки якому українцям можна придбати дрова онлайн.

Протягом перших трьох днів сайт відвідали близько 300 тисяч користувачів.

«ДроваЄ» – це зручний сучасний сервіс для того, щоб знайти, хто саме та які дрова продає у вашому регіоні, порівняти пропозиції, дізнатись вартість доставляння, зробити заявку, оплатити. Дрова, як і раніше, продають виключно лісгоспи та їхні структурні підрозділи лісництва. Лісгосп подає інформацію на сайт, встановлює умови продажу, доставляння тощо. Сплачуєте за товар ви також напряму лісгоспу, виконання заявки – це відповідальність підприємства», - заявив заступник Голови з питань цифрового розвитку Державного агентства лісових ресурсів України Віктор Смаль.

Щоб купити дрова потрібно:

- зайти на ресурс https://drovae.gov.ua та авторизуватися через електронний цифровий підпис або банк, яким користуєтеся;

- вказати адресу доставки дров. Система автоматично підтягне найближчі до вас лісгоспи та продукцію, яку можна замовити. Кожен постачальник буде пропонувати той асортимент, який є в наявності;

- визначитися із видом та обсягом деревини, обрати функцію з доставкою чи без;

- оплатити замовлення або чекати на дзвінок оператора для вирішення питань з логістикою.

Звертаємо увагу на те, що на 1 фізичну особу встановлено ліміт на покупку в 15 кубометрів дров на опалювальний сезон. Тому для уникнення зловживань і оптових закупівель в магазині діє система авторизації користувачів через банк, яким ви користуєтесь.