Нова домівка за вигідними умовами від держави. Мінцифри тестують послугу єОселя в застосунку Дія

Дата: 27.10.2022 18:02

Через повномасштабне вторгнення росії багато українців залишилися без домівок. Саме тому вже зараз держава пропонує вигідні умови для купівлі житла за програмою пільгового державного кредитування. Долучайтеся до бета-тестування послуги єОселя в застосунку Дія.

Як взяти участь?

На першому етапі програма доступна для військовослужбовців за контрактом, захисників України, силовиків та членів їхніх сімей, а також медиків, педагогів, науковців, які працюють у державному та комунальному секторах.

Якщо ви належите до однієї з категорій, то можете долучитися до тестування та отримати кредит на житло під 3%. Для цього в застосунку Дія подаєте заяву про участь у програмі єОселя та отримуєте попереднє рішення про погодження суми кредиту без походу в банк.

Уже під час бета-тесту ваша заява проходитиме весь реальний процес, і рішення банків будуть справжніми.

Якщо ви захисник України, медик, педагог чи науковець (повний перелік пільгових категорій, що підпадають під програму, тут (https://www.kmu.gov.ua/npas/deiaki-pytannia-zabezpechennia-pryvatnym-aktsionernym-tovarystvom-ukrainska-t20822)), долучайтеся до бета-тесту. Реєстрація і детальні умови: https://team.diia.gov.ua.

Послуга реалізована Міністерством цифрової трансформації спільно з Міністерством економіки України та ПрАТ «Укрфінжитло».