Громадяни, долучайтесь до добровольчого формування територіальної громади!

Дата: 27.10.2022 11:18

Шановні жителі територіальної громади віком від 27 до 60+!

Якщо у вас є бажання захищати свою територіальну громаду від зовнішньої агресії та протиправних посягань - долучайтеся до добровольчого формування територіальної громади №1 (ДФТГ). З усіма бажаючими буде укладено контракт на три роки з можливістю дострокового припинення (розірвання) даного контракту  з ініціативи командира або добровольця. Бажаючі вступити в ДФТГ будуть проходити навчання з військової, вогневої, інженерної та домедичної підготовки з видачею зброї та боєприпасів.

На усіх добровольців будуть поширюватися гарантії соціального і правового захисту, передбачені Законом України «Про правовий та соціальний захист військовослужбовців та членів їх сімей» та ст. 119 Кодексу законів про працю.

Для отримання інформації звертайтеся за телефоном:

096 315  86 92 – Стороженко Олександр;

097 985 72 82 – Кривов’язий Володимир.

Селищний голова                                                                     Галина ЦИБУЛЬСЬКА