Розпочато обстеження об`єктів водопостачання населених пунктів громади

Дата: 25.10.2022 13:16

Відповідно до доручення начальника ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області, з метою визначення стану утримання зон санітарної охорони централізованого водопостачання жителів населених пунктів нашої громади селищною радою спільно з віддідом Держпродспоживнагляду розпочато роботу по обстеженню водогонів.

25 жовтня 2022 року начальником відділу з питань житлово-комунального господарсва, розвитку інфраструктури, благоустрою та охорони навколишнього природного середовища управління регіонального розвитку селищної ради Василем Базишеним разом з головним спеціалістом відділу Держпродспоживнагляду за дотриманням санітарного законодавства Мурованокуриловецького управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області Мариною Арнаут проведено обстеження водогонів в селах Роздолівка, Вербовець, Виноградне та смт Муровані Курилівці.