НАДИХНИСЬ УКРАЇНОЮ! ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО РОЗВИТКУ ТУРИЗМУ УКРАЇНИ ЗАПОЧАТКУВАЛО ІНФОРМАЦІЙНУ КАМПАНІЮ. ВІДЕО

Дата: 21.10.2022 10:04

З метою підтримки туристичної галузі та стимуляції туристичного сегменту економіки Державне агентство розвитку туризму України організувало масштабну соціальну рекламну кампанію «Надихнись Україною!».

Мета проєкту – переконати українців знайти час на відпочинок навіть в умовах війни, тому що тривала боротьба потребує сил.

До проєкту погодилися долучитися популярні лідери думок, які на власному прикладі та в цікавій формі донесуть ключовий зміст медіакампанії – про необхідність відпочинку під час війни та підвищеного стресу, про підтримку економіки та про відновлення сил людей для подальшої боротьби з окупантами.

У рамках кампанії «Надихнись Україною!» Державним агентством розвитку туризму України виготовлено соціальний ролик, який можна переглянути нижче.